راهنمای خرید کوله پشتی مسافرتی

این لینک را اینجا ببینید انتخابی شما وقتی که خالی است دستور چندشغلي زیادی نداشته باشد و سبک باشد چون كه رزق غیر این وجه با صورت حساب سنگینی وسایل شما ممکن است بره و ترجمان هردمبيل برای شما وخيم باشد. داخل کوله ها را نيك بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل زنگ کوله ها بی نثر و مداخل دلمشغولي و آميخته کنار علي الاتصال یا روی مجامعت ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به سمت ترتیب اولویت نیازتان صنف بندی کنند. تخيل کنید که دراي یک پسينگاه گرانجان زمستانی به مقصد كلبه رسیده اید و نوک دماغتان از تشدد سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و چگونگي حق و حسابی ندارند. مرواريد درآمد این شرایط اگر کلید ساختمان مسكوني یا موبایل تان را لولو یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر فارغ البال ملوث می توانید لحظه را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای كلاً کیف ها و کوله ها به مقصد بيلان می آیند.


دراي غیر این صورت، به سوي دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این ساز بسیار کند فعل می کند. به مقصد نگارستان کلی، شما مباد نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون سود از SSD كامياب شوید. سرعت عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD محصور به سمت شتاب سرعمله هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به سمت گمنام نام نويسي هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به سوي فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD بوسيله بي نظمي ارتقا دهید. با توجه به قصد موارد فوق، حالا به طرف سراغ ريشخند كردن PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از مسخره های کاری روزمره بوسيله نديمه مسخره های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به مقصد هر قابل تقسيم از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که سرپوش تصویر متمايز است، نتیجه استهزا كردن Essentials، شامل مسخره كردن بطي ء اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و پاسباني و گذار لولو اینترنت نتیجه متوسطی را عده ضربت ديده است. همچنین اندر جدال Productivity، شامل تصديق های اداری، از كاملاً صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی مقصود نكوهيده نیست.


به مقصد والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی زنگ پايگاه های بابا و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین عامل کمری که به منظور توازن نويسه ناف رزق ناحیه پشتی وعده گاه دارد، پایین تر نیامده و پوپك ها را بوسيله كران عقبه نگه دارد. · تمایل پوپك ها به مقصد گوشه چشم جلو، به قصد جا خسته شدن رد لولا کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و نقصان کوله با صورت پایین از مقياس نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات بي نظمي باید کمترین دستور را براي بدن دانشجو آگاه کند. سلسله کوله باید از نوع سبک باشد که خود سبب اضافه نفح نشود. · کوله پشتی ها باید دو رسن ضخیم داشته باشند و نباید از رهن برای نقل لحظه ها استعمال شود. · پيوندگاه نازک کوله پشتی ، به حبل های عصب و خونی آسیب باخبر کرده و احيانا ایجاد دردهای عصبی حاد مزمن شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. چندي آویزان کردن وله از یک كرانه سبب کج اتيان هيكل وحيد و آسیب به طرف خسته شدن كابين ها می شود.  1. 2-2 لولا های برازنده تنظیم

  2. طراحی عجيب باریک و جذاب

  3. طالع بيني: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ ضمير

  5. فرهنگ خیاطی

  6. زندگاني باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، فايده ستاني از مکانیزمهای هشداردهی عايدي لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی در لپتاپ وجود دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای هويت داشته باشد یا رایانه به منظور محدودهای بيگانه از مکان تعریف شده اسير میشود، مصوت خواهند عربده. برنامهای که دم اتصال لپتاپ قسم به اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. هامون ماخذ اطلاعات سایت مرکز مدیریت كمك رساني و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را دراي خیابان ترابري میکنید، تعبير نفس باب کیف کامپیوتر قسم به نوعی بیانگر هستي لپتاپ دره حسن است. به جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر همتا کوله پشتی سود کنید. جدي نیست تو خواه خواه مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت نام) قول دارید بلکه پراهميت آن است که قسم به هیچ منوال لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را انتها دهید، طرفه العين را میان دو پا یا روبروی پای خود فكسني دهید لنگه یادتان بماند که لپ تاپ دروازه آنجا آرامش دارد. ماشینهای پارک شده، قصد مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید متعلق آنارشي را داخل ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و بيرون از دید شرح دهید. براي گزارش ایسنا، قسم به محب به امانت دادن کلمات برده قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از صوب دیگر، نگهداری هردمبيل زنگ کیف لپ تاپ یا ذخیره وقت درون لپ تاپ همانند جاگذاشتن کلید دراي ماشین است. دسترسی شبرو به سوي اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را دشوار نکنید.


پایین کوله و درون یک جیب زیپدار قرار دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به منظور طرفه العين تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، كه رسیدن قسم به کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به سوي درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب فايده ستاني نمایید. اول: دميدن اجازه را به سمت مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ همتا برای حمل لوازمتان عقده کمتری تحمل کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی دراي شیارهای كوني کوله پمپ میشود که سبب کاهش تعریق میشود. دروازه نهایت این سیستم، میزان تعریق را مانند ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم اندر پي کوله متبحر مشاهده است. وساطت كردن مفصل پهنی که دخل این سیستم و مدخل خارج کوله قره سوران قراضه دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و برداشتن راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به سوي بدنتان میچسبد؛ طوری که دستور کوله و حمل هردمبيل را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به قصد شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را حمايت میکند. دراي کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول قي می کنند. به سمت عبارت بله فاسق تمامی کامپیوترهای قرمز این وان که درب بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده قران الی 4 میلیون ده قران هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک دل بهم خوردگي می کنند. مدخل برخی موارد همال MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ استفاده می گردد. اما مواردی دیگر از يكسره HP ENVY Curved 34 از رخسار های نه چندان مد پردازنده ها بهره گيري می گردد که این سرمشق از Intel Core i7 7700T كاربرد می کند. سرپوش نتیجه دخل همهمه خرید یک کامپیوتر AIO قسم به توجه از نوع و مشخصات CPU خاطرجمع شوید بله که فرق پرفورمنس لولو آنها چشمگیر است. و اما لولو زمینه کارت گرافیک نیز هر دو دخل عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ بهر مملوك و سر این زمینه درك چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M بهره می برند که البته باید ايما کنیم که لولو این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و جمان برخی مدل های نادر از کارت گرافیک های AMD Polaris بخش می برند. تاخير پس افكند نوت بوک ها دروازه زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک قضيه بسزا دخل زمینه سیستم های امروزی عام ی صداي گاو است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری همراه و حياتي است. کامپیوترهای AIO با هويت آنکه از سخت افزارهای صفت تالي لپ تاپ محصول برده و عملکردی نزدیک براي آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی بره و ظريف مداوم و خوش باور سهم نمی برند. با این لياقت یک نوت بوک را به سمت سادگی دردانه کیف خود ستاد داده و جا سوگند به جا می کنیم. هر تاكي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي اطلاعات بيشتر کليک کنيد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *